Akaryakıt Taşımacılığı

ATAPOL Lojistik akaryakıt taşımasına 2012 yılında filosuna kattığı 25 adet tanker ile ırak ve Türkiye arasındaki petrol ve petrol ürünleri taşımalarına başlamıştır.

ATAPOL Lojistik, Avrupa Birliği uyum kriterleri çerçevesinde ADR (Tehlikeli Madde Taşımacılığı) mevzuatına uygun araç filosunu, sürekli genişletmektedir. Akaryakıt taşımacılığında uzun yıllardır edindiği bilgi ve deneyimlerini lojistik hizmetleri olarak sunmaktadır.

ATAPOL Lojistiğ’in misyonu; uzaman personeli, her geçen gün büyüyen araç filosu ve temsilcisi olduğu, dünyanın ve ülkemizin önde gelen dağıtım şirketlerinin yurt çapındaki depolama güçleri sayesinde, Türkiye’nin dört bir yanından müşterinin ihtiyaçlarını, güvenilir, zamanında ve standart ürünler ile karşılaşmaktadır.

En üst seviyede müşteri memnuniyeti yaratmayı temel prensibi olarak kabul eden ATAPOL Lojistik, tüm hizmet ve faaliyetlerinin icrasında toplumsal saygı ve çevresel duyarlılık kriterlerinin de titizlikle gözetir.

Akaryakıt  Filosu Araç Standartları

 

Akaryakıt filomuz ADR’ li,  alttan dolum özellikli, aşırı dolum ve taşma önleyici  optik sensörlü, aliminyum, çok  kompartmanlı, interlock  sistemli, buhar geri dönüşümlü yarı römork tanker ve kamyon üstü  tankerlerden oluşmaktadır. Çekici ve kamyon olarak yine ADR’ li Mercedes, Renault ve Scania marka araçlar kullanılmaktadır. LNG tankerlerimiz ADR’ li , PI ve C sertifikalı olup teknolojileri sebebi ile 2,5 ton daha fazla taşıma kapasitesine sahiptir.

Avantajlarımız;

 

* Tecrübeli ve konusunda eğitimli uzman personeller.

* Yeni, modern ve geniş araç filosu.

* ADR (Tehlikeli maddelerin uluslararası karayolu nakliyesi hakkındaki Avrupa Sözleşmesi) yönetmeliğine uygun araç ve donanım.

* Uydu takip sistemli araçlar.

* Tüm Türkiye genelinde stratejik yerleşmiş bölgesel yapılanma.

* Düzenli denetim sağlayan (tüm personel, ekipman ve yükün kendisine ve taşınmasına yönelik) denetim ekibi.

* Yalın, pratik, esnek ve zamanında hizmet.

* Yüksek sigorta primiyle sigortalanan taşımalar ve güvence altına alınan sorumluluğumuzdaki tüm partiler (çalışanlarımız, müşterilerimiz, çevre gibi).

* Gümrük, dokümantasyon ve hukuki süreçlere hakim uluslararası hizmet tecrübesi.

* Tehlikeli ve özen gösterilmesi gereken ürünlerin taşınması konusunda uzun yıllara yayılan tecrübe.

* Taşınılan tehlikeli madde ağırlığı açısından Türkiye’nin lider lojistik firması.