Hakkımızda

Atapol Lojistik; müşterilerinin tedarik zinciri içindeki her türlü lojistik ihtiyaçlarını, gelişmiş teknolojik alt yapı, operasyonel güç, hizmet çeşitliliği ve Atapol isminin güvencesiyle, çok geniş bir coğrafyada, en uygun maliyet ve rekabet avantajı yaratan alternatif lojistik çözümler ile karşılanmaktadır.

Müşteriye Odaklanma: Yönetim ve çalışanlar olarak; müşterilerimizin ihtiyaç, beklenti, ve önerilerini düzenli analiz ederek hizmetimizin sürekli geliştirilmesi ve iyileştirilmesini sağlarız.

İnsana Odaklanma: Toplam kalite sürecinin en önemli unsurunun insan faktörü olduğunu kabul eden şirketimiz, çalışanları kalite süresine dahil ederek, sisteme proaktif katılımlarını sağlar. Eğitime kaynak ayrıldığı, çalışanların motivasyonunun yüksek olduğu, yaptıkları işten sorumluluk ve gurur duyan, kendini geliştirmeye istekli bir kadro yaratırız.

İşletme Süreçlerine Odaklanma: Hizmet ve kalitemizi geliştirmek amacı ile kilit süreçlerimizi tanımlar ve ölçeriz. Süreç performans sonuçlarını sürekli iyileştirme adına kullanırız.

Gelişime Odaklanma: Sektördeki gelişme ve değişiklikleri, iyileştirme ve yenileme açısından değerlendirerek, sürekli öğrenen bir organizasyon olmaya çalışırız.